. strefa Klienta | SercemWidziane

Panel Klienta SercemWidziane

Witaj w panelu naszych klientów.

Witryna ta jest stworzona na Twoje potrzeby. Znajdziesz tu swoją prywatna galerię internetową z sesji zdjęciowej lub ważnego rodzinnego wydarzenia. 

Wszystkie galerie są prywatne i chronione oddzielnymi hasłami. Dostęp do nich mają tylko osoby które zamawiały u nas sesję noworodkową, ciążową, rodzinną czy reportaż oraz bliskie osoby którym przekazał właściciel prywatnej galerii internetowej

Logowanie do galerii zdjęć

Odszukaj swoje zdjęcie na okładce Twojego albumu internetowego. Kliknij w nie i wpisz hasło :) i ciesz się swoimi zdjęciami.

W Twoim albumie każde zdjęcie ma klikalne serduszko, więc Ty, znajomi i goście możecie zaznaczać zdjęcia które spodobały się Wam najbardziej. Dodatkowe każde zdjęcie z galerii możesz ściągnąć na swój komputer.  A największą jego zaletą jest możliwość udostępniania go  rodzinie i znajomym  z drugiego końca Polski czy świata :) Życzymy miłego oglądania zdjęć ;)

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.

INFO

PORADNIKI

Grzegorz : +48 666 383 002

03-580 Warszawa, Polska