. Sesja Noworodkowa z Rodzicami | SercemWidziane

Sesje noworodkowe z rodzicami

 

Sesje noworodkowe to nie tylko zdjęcia samych dzieci, to również piękne fotografie noworodkowe z rodzicami, chwytające za serce ujęcia, ukazujące tak naprawdę jedne z pierwszych wspólnych chwil rodziców ze swoimi nowo narodzonymi dziećmi. Te wyjątkowe fotografie rodzinne skupione głównie są na miłości i wyjątkowej więzi jaka powstaje między rodzicem a dzieckiem. Takie ujęcia tworzą komplet w którym zdjęcia noworodkowe ukazują przede wszystkim słodkiego malucha. Te emocje, spojrzenia pełne miłości, czuły dotyk pełen rodzicielskiej troski, gdzie zbędne są dodatkowe rekwizyty a ważne są gesty.

Zdjęcia noworodkowe w objęciach rodziców

Każde zdjęcie jakie zobaczycie na tej podstronie, zostało wykonane w mieszkaniu lub w domu naszych klientów. Tak samo jak zdjęcia noworodkowe. Zdjęcia z rodzicami robimy na białym lub czarnym tle. W zależności jakie tło wybierzecie z opcji dodatkowych, tak też ubieracie się na czarno, bądź biało, chodzi o to by ubrania wtopiły się w tło. 

Komfort sesji noworodkowej z rodzicami

Podczas takich zdjęć dbamy o Wasz komfort. W rozumieniu mamy oczywiście świadomość jaki możecie mieć dyskomfort pozowania :) Mamy swoje metody, abyście nie czuli się w naszym towarzystwie skrępowani w żaden sposób, musicie uwierzyć nam na słowo, że po tej sesji polubicie zdjęcia :) Wiemy też, że mamy świeżo po porodzie, mogą być jeszcze osłabione i obolałe. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby cała sesja była miło wspominana ;)

Więcej informacji na temat jak pracujemy  znajdziecie na naszym blogu fotograficznym ;)

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.