. Backstage Sesji Noworodkowych | SercemWidziane

Sesje Noworodkowe backstage

Wszystkie zdjęcia noworodków, które możecie obejrzeć w galerii sesji noworodkowych oraz sesji niemowlęcych zostały wykonane u naszych klientów w mieszkaniu bądź w domu. Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmików poniżej, które przybliżą Wam nieco, jak takie sesje noworodkowe wyglądają.

Jest zbiór naszych autorskich prac backstage, które ukazują naszą pracę przy powstawaniu rekwizytów do sesji noworodkowych.

 

Widać na nich ile czasu  potrzebne jest do stworzenia konkretnych aranżacji, oraz jak w przybliżeniu wygląda praca w waszych domach. Mamy nadzieją że ukażą Wam prawdziwy obraz naszej pracy dla was i ile wkładamy w to naszych serc. Pod filmikiem jest jeszcze kilka zdjęć z backstage ;)

Sesje Noworodkowe backstage

Więcej filmików backstage jest na na naszym koncie na Youtubie, a poniżej podajemy dodatkowo linki do konkretnych aranżacji i ułożone tematycznie

fotograf_noworodkowy_na_najwyższym_pozio
sesja_bliźniaczek_warszawa.jpg
pamiątka_na_pierwsze_urodziny.jpg
sesja_cake_smash_Gabryś_1-min.jpg
sesja ciążowa z córeczką.jpg
zdjęcia_z_okazji_roczku_Warszawa.jpg
sesja urodzinowa Kobieta Kot.jpg
sesja-noworodkowa-Pruszków-Gabryś-NET.jp

Jeżeli chcecie poznać szczegóły oferty sesji ciążowej zapraszamy tutaj!

zawsze pracujemy dla Was we dwoje ;)

Na każdą sesję noworodkową oraz na sesję niemowlęcą przywozimy nasze rekwizyty: tj. kosze, kocyki, czapeczki, ubranka, tła fotograficzne itp. Stylizacje jakie będziemy dla Was wykonywać są konsultowane mailowo bądź telefonicznie. Sesje noworodkową wykonujemy max do 2 tygodnia życia maluszka, zalecamy natomiast wykonanie tej sesji w 5,6,7 dniu po narodzinach. Jeśli Wasz maluch jest już na świecie dłużej niż 2 tygodnie, wtedy realizujemy sesje niemowlęcą

 

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.

INFO

PORADNIKI

Grzegorz : +48 666 383 002

03-580 Warszawa, Polska