. WAŻNE przed Sesją Noworodkową | SercemWidziane

Przeczytajcie przed sesją noworodkową

5-14 dzień po porodzie to najlepszy czas na zdjęcia noworodkowe

Dlatego tak ważne jest zaplanowanie jej będąc jeszcze w ciąży. Jest to bardzo istotne, gdyż sesje noworodkowe wykonujemy  między 5-14 dniem życia maluszka, co wiąże się także z rezerwacją terminu. Maluszek w tym okresie większość czasu przesypia, jest  mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne a jego sen jest głęboki co sprzyja bezpiecznemu i sprawnemu układaniu go do zdjęć znajdujących się w naszym portfolio.

Przyjeżdżamy na sesje noworodkowe do Waszego domu

Dbając o komfort młodej mamy i nie narażając niepotrzebnie maleństwa na czynniki zewnętrzne to my przyjeżdżamy do Was z naszym mobilnym studio. Wszystkie rekwizyty, tła, kocyki, czapki i opaski na głowę, etc. są naszą własnością i przywozimy je ze sobą po uprzednim omówieniu tematu przygotowanej stylizacji.

Nie czekajcie za długo z rezerwacją sesji

Jeśli jesteście zainteresowani fotografią noworodkową dla Waszej dzidzi, skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Najlepiej gdyby mama była jeszcze w ciąży, ponieważ po urodzeniu dziecka, wykonanie zdjęć noworodkowych będzie dla Was ostatnią rzeczą o jakiej pomyślicie :) Dokonując rezerwacji odpowiednio wcześniej, to my będziemy pilnować terminu i organizacja sesji będzie spoczywała już na naszych barkach :)

Na wszystkie pytania przed sesją noworodkową związane z wykonaniem sesji zdjęciowej w Waszym mieszkaniu czy domu, bardzo chętnie odpowiemy. Preferujemy kontakt telefoniczny, ponieważ dokładniej i bardziej szczegółowo możemy opisać i opowiedzieć jak wygląda taka sesja.  

Koniecznie przeczytajcie artykuły z poradnika:

  1. Bezpieczeństwo noworodka 

  2. Częste pytania do fotografa

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.