. Sesje Rodzinne to wspaniała atrakcja i pamiątka | SercemWidziane

Sesje rodzinne powinny znaleźć się w każdym rodzinnym albumie

Fotografia rodzinna w nie krępującej atmosferze

Zdjęcia rodzinne to nie tylko wyjątkowe zatrzymanie chwili, uchwycenie tego niepowtarzalnego uczucia jakie Was łączy, ale i świetny pomysł na spędzenie wolnego dnia w gronie najbliższych. Podczas sesji rodzinnych tworzymy przyjazną atmosferę od początku pracy z Wami, poznajemy Was i Wasze dzieci. Wszystko po to aby zdjęcia rodzinne wyszły naturalnie.

 

Zależy nam żebyście poczuli przy nas swobodę. Czekamy aż rozluźnicie się przed obiektywem, aż zapomnicie o nim. Skupiacie się tylko na sobie, wtedy wkraczamy my i tworzymy dla Was te piękne fotografie. Fotografie rodzinne, które będą zawsze cieszyły Wasze oczy i wywołają uśmiech na twarzy ilekroć będziecie je oglądać.

Sesja rodzinna to świetna atrakcja

Czasami nawet nie zauważycie kiedy będą powstawać ujęcia a później będziecie zaskoczeni efektem końcowym Waszej sesji. Ile razy już słyszeliśmy, że nie spodziewaliście się, że tak fajnie wyjdziecie na zdjęciach..;) Zobaczycie… po zdjęciach zaczniecie polecać rodzinie i swoim znajomym jako świetną formę spędzania wolnego czasu. W głowie pojawią się nowe pomysły gdzie tu by kolejną sesje zorganizować ;)

Fotografia rodzinna to kapsuła czasu

Czas płynie nieubłaganie, dzieci rodzą się, dorastają, i zakładają własne rodziny. Szukajcie jak najwięcej okazji by zatrzymać na zdjęciu rodzinnym Wasze ukochane osoby na zawsze :) 

Sesja rodzinna to obowiązkowe zdjęcia, które powinny znaleźć się w albumie każdej kochającej się rodziny. Sesje takie organizujemy w starannie dobranych plenerach, które omawiamy  i przygotowujemy dla Was. Zdjęcia w plenerze uzależnione są od pory roku i tego, czym w danych miesiącach obdaruje nas matka natura :) Bez względu na pogodę i na porę roku, rodzinną sesję możemy zaaranżować w Waszym domu bądź w studio fotograficznym. 

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.

INFO

PORADNIKI

Grzegorz : +48 666 383 002

03-580 Warszawa, Polska