. Sesja Noworodkowa z Rodzeństwem | SercemWidziane

Zdjęcia noworodka z rodzeństwem

Sesje noworodkowe w Warszawie 

i okolicach wykonujemy również z rodzeństwem, jest to wspaniały pomysł aby uwiecznić wszystkie Wasze pociechy na jednej wspólnej fotografii. Starsze rodzeństwo chętnie pozuje z młodszym, dla starszaków to również wspaniała okazja aby oswoić się ze swoim młodszym braciszkiem lub siostrzyczką. Uśmiechy, słodkie całuski i czułe obejmowanie młodszego rodzeństwa to kwintesencja sesji noworodkowych z rodzeństwem.

Wszystkie sesje noworodkowe z rodzeństwem w tej galerii są wykonane u naszych klientów w domu. Do każdej stylizacji przygotowanej dla noworodka, na plan zdjęciowy może dołączyć starsze rodzeństwo. Nie dotyczy to jednak stylizacji miniaturowego świata. 

Nie przejmujcie się gdy na sesje noworodkową jest już za późno, bo gdy Wasze dziecko nauczy się już siadać macie kolejną możliwość wykonania profesjonalnej sesji swojego malucha. Nie mówiąc o starszakach, tutaj mamy pełne pole do popisu, jeżeli chodzi o sesje dziecięce:)Jeśli macie więcej niż jednego potomka, poszerzcie pakiet o zdjęcia z rodzeństwem, naprawdę warto ;)

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.