. Sesja Noworodkowa w DOMU | SercemWidziane

Sesja Noworodkowa w domu

Szukasz fotografa który przyjedzie do Ciebie na sesję do domu? Jesteście wyczerpani po porodzie? Wyjazd na zdjęcia do centrum miesta to nie lada wyzwanie? Obawiasz się o  swoją kruszynkę ?

Przyjedziemy na sesję noworodkową do domu

Mieszkacie w Warszawie? Czy może w miejscowości oddalonej o ponad 100 km? Mieszkacie w domu, czy może w mieszkaniu? Nie ma to większego znaczenia, bo jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami i podobają się Wam nasze zdjęcia, to my przyjedziemy do Was zrobić piękne, pamiątkowe, ponadczasowe zdjęcia.

Fotografia noworodkowa to my :)

Sesja noworodkowa w mieszkaniu 

Ze swoim sprzętem i rekwizytami zmieścimy się nawet mieszkaniu jednopokojowym w kawalerce. Najwyżej zrobimy małe przemeblowanie aby wykonać zdjęcia. Spokojnie, robimy to dość często :) A zdjęcia noworodków które są na tej stronie internetowej wszystkie były wykonane u naszych klientów.

My czyli Marzena i Grzegorz :) tak mamy na imię  :) przyjedziemy do Was na sesje noworodkowe do Waszego domu w całym województwie mazowieckim, a jeśli jesteście z drugiego końca Polski, zadzwońcie i ustalmy szczegóły :) i przywieziemy do Was te rekwizyty, które najbardziej się Wam podobają w ilości zgodnej z zamówionym pakietem

Sesja noworodkowa w domu to bardzo duży komfort

Kierując się sporą praktyką sesje noworodkowe wykonujemy u Klienta w domu. Przede wszystkim mając na uwadze komfort maluszka i Wasz. Sesje noworodkowe realizujemy w pierwszych dniach jego życia 5-14 DOBA, nie narażacie go zupełnie niepotrzebnie na czynniki zewnętrzne związane między innymi z podróżą i całą wyprawą do atelier. Poza tym maluszek będąc u siebie, w swoim środowisku, które i tak zaraz po szpitalu jest dla niego nowe, czuje się w nim najlepiej. Jest spokojne dzięki czemu sesja przebiega bardzo przyjemnie dla maleństwa.

 

Mamy również na uwadze dobre samopoczucie młodej mamy, która  będąc u siebie w domu czuje się swobodniej. Podczas sesji śmiało może zająć się rzeczami na które dotychczas nie miała czasu chociażby wstawienie prania, wyprasowania ubranek maluszka lub odespania "zarwanych nocy"- doświadczyliśmy takich sytuacji ;). Jeszcze przed sesją ustalamy, które z naszych aranżacji najbardziej trafiają do Waszych serc i z nimi przyjeżdżamy do Was. Nie musicie niczego przestawiać.

 

Będąc na miejscu ocenimy który obszar Waszego mieszkania będzie najtrafniejszy do wykonania zdjęć, ba! pięknych zdjęć :) Po sesji wszystko odkładamy na swoje miejsce, a Wy zostajecie u siebie nie tracąc cennego czasu na podróż związaną z dojazdem tam i z powrotem z maleńkim dzidziusiem. Wasz Fotograf z Warszawy.

sesja noworodkowa w domu.jpg
sesje noworodkowe w domu u klienta.jpg

Nie czekajcie zbyt długo z decyzją. Sesje po 14 dniu życia maluszka są już sesjami niemowlęcymi i niektórych stylizacji z wiekszymi dzieciaczkami nie da się juz wykonać bo nie zmieszczą się w naszych rekwizytach

Czekamy na Wasz telefon lub maila ;) 

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.

INFO

PORADNIKI

Grzegorz : +48 666 383 002

03-580 Warszawa, Polska