Sesje noworodkowe Warszawa, które zaskoczą Ciebie :)

Nasze prace które tworzymy z wielką miłością, jednym bardzo się podobają, innym nie przypadają do gustu. Mamy swoich fanów i wielbicieli, ale również przeciwników i hejterów naszych zdjęć. Jedno jest pewne.. obie strony są zaskoczone tym co zobaczyły w naszym portfolio. Mowa tu o naszej wyjątkowej serii którą nazwaliśmy „Miniaturowy Świat”

Nasze sesje noworodkowe wygrywają konkursy

Na arenie międzynarodowej zdobywamy wyróżnienia i nagrody. Podczas takich konkursów, nasze zdjęcia są ocenianie przez wybitnych fotografów noworodkowych i rodzinnych, pochodzących między innymi z Ameryki , Australii i Europy. 

Po tym linkiem Zdobywca nagrody AFNS możecie zobaczyć kto zasiada w Jury. 

Fotografie tam ocenianie są nie tylko pod kontem atrakcyjności zdjęcia i kreatywnych pomysłów, ale przede wszystkim za bezpieczne układanie dziecka na planie zdjęciowym, jakość obrazów i profesjonalizm. By zakwalifikować się do finału, wymagane jest zawodowe prowadzenie firmy z zakresu usług fotograficznych, staż oraz odpowiednia wiedza.

Zobacz nasze plany zdjęciowe

Poniżej zobacz całą serię „Miniaturowego Świata” jakie do tej pory powstały. Wszystkie sesje noworodkowe były wykonane u naszych klientów w ich lokalach mieszkaniowych.  Każda jest wyjątkowa, każda ma swoją historię. Jeśli jesteś ciekawy jak postawały konkretne aranżacje możesz odszukać ich na naszym blogu fotograficznym. Tam zobaczysz ile czasu i miłości poświęcamy tym sceneriom.

Co myślisz o tych zdjęciach ?

Spodobały się Tobie nasze sesje noworodkowe ? Jeśli tak, to bardzo nas to cieszy :) Pokazaliśmy dopiero kilka propozycji. Do końca 2020 roku powstało 28 planów zdjęciowych, które ledwie mieszczą się na naszym magazynie, a na tej stornie zobaczysz je wszystkie. Każdy rekwizyt z danej sceny jest przypisany do odpowiedniego pudełka. Nie każda scena mieści się w jednym pojemniku. Na przykład „Drwal” składa się aż z trzech modułów. 

Bez względu na ilość rekwizytów w danej aranżacji, jeśli ona skradnie Twoje serce, bez problemu taką sesję możesz zamówić dla swojego dzidziusia. Wszystko przywieziemy do Twojego domu, stworzymy u Ciebie mini studio fotograficzne a Ty nigdzie nie będziesz musiała jechać z malutkim bobasem. Zajmiemy się maleństwem, zrobimy mu piękne zdjęcia, a Ty będziesz mogła chwile odpocząć ;) Tata też ;)

Na każdym zdjęciu dziecko jest bezpieczne.

Zanim powstała każda z tych stylizacji, na początku zaplanowaliśmy jak w danej aranżacji zostanie ułożony noworodek. Na tych zdjęciach zastosowanych jest wiele sztuczek których nie zobaczycie od razu, albo nawet wcale, ale możemy Wam podpowiedzieć gdzie ich wypatrywać. Sesje noworodkowe to mała magia aparatu i programów graficznych.

Wszystkie rekwizyty istnieją na prawdę :)

Retuszowi podlegają jedynie elementy estetyczne zdjęć takie jak nasycenie kolorów, kontrast, ostrość lub w przypadku naszych małych modeli ich cera. Jeśli dzidzia ma wysypkę, piórczący się naskórek, czy niekorzystny kolor skóry np. po żółtaczce, wtedy poprawiamy takie niedoskonałości by Wasz maluszek był śliczny.

Perspektywa zdjęcia ma znaczenie.

Zdjęcia maluchów są wykonywane takim obiektywem i pod takim kątem by wprawiało widza w błąd ;) Tak, taki trik. Dziecko które jest ułożone np. na leżaku „Pszczelarz” lub na ławeczce „Crossfit” tak na prawdę leży na pleckach. Właśnie odpowiedni kąt wykonania fotografii sprawia wrażenie, że model siedzi na zdjęciu. Nic bardziej mylnego, to tylko złudzenie. 

Dodatkowo jest przytrzymywany przez Marzenę, na wypadek niekontrolowanego poruszenia się dziecka. Bardzo często na zdjęciach wstępnych widać rękę Marzeny, która jest usuwana w programie graficznym na etapie postprodukcji. 

Czego jeszcze nie zobaczysz na zdjęciu od razu

Zwróć uwagę na zdjęcie „Perkusisty”. W jednym i w drugim przypadku, skup się na okolicach nóżek bobaska. Zobaczysz tam coś czarnego. Jest to specjalnie przygotowany miękki półkosz. Tak pół kosza :)
 
Zapewne widzieliście zdjęcia noworodków które ułożone są w koszach czy skrzyneczkach. Na podobnej zasadzie jest przygotowana ta stylizacja. W tym przypadku elastyczny kosz jest przecięty na pół, specjalnie po to by był jak najmniej widoczny. Jest wypełniony miękką gąbką tapicerską pod przyjemnym zamszowym czarnym materiałem.  De facto, chodź tego nie widzicie na pierwszy rzut oka, noworodek przy perkusji jest ułożony tak samo jakby był w koszu :) Nasze sesje noworodkowe Warszawa są ciężkie do podrobienia :)

Te stylizacje tworzymy z myślą o szczęśliwych rodzicach

Narodziny dziecka to niezaprzeczalnie jedna z najwspanialszych i niezapomnianych momentów w historii naszego istnienia. Bywa, że takich momentów w niektórych rodzinach bywa sporo więcej ;) Radość rodziców jest nie do opisania. Czas starania się o dziecko, czas oczekiwania przyjścia maluszka na świat oraz czas jaki musicie poświecić na jego wychowanie to materiał na grubą książkę każdego z rodziców.

Lata naszego życia upływają bezlitośnie i nikt nie umie tego zatrzymać.  Jedna forma iluzji jego zatrzymania, to zdjęcia i video. Tam nikt się nie starzeje.  Ale do brzegu :) Dzieci rosną tak szybko. Od momentu przyjścia na świat kiedy mieści się we Waszych dłoniach, do czasu kiedy zacznie biegać po mieszkaniu, będziecie się dziwić, że to tak szybko. Tak samo będzie kiedy pójdzie do szkoły, czy na studia. Będziecie zdziwieni, że to już ;)

Wynagradzajcie sobie trud rodzicielstwa

Zdjęcia które tutaj prezentujemy, są stworzone na wyjątkową pamiątkę dla rodziców. Nie mamy pojęcia, czy owe stylizacje przypadną do gustu dorosłym już później osobą. Co będą myśleć o nich za 18 lat nie wiemy. Wiemy natomiast, że zdjęcia które tu widzicie, bardzo podobają się rodzicom tych dzieci. Dosłownie każde z nich jest powiązane z nimi, pasją, zawodem, marzeniem. 

Połączenie tych dwóch światów, nowego członka w rodzinie z tym co do tej pory wykonywali, lub o czym marzą, stanowią indywidualna harmonię. 

Stylizacja noworodka z pieczarkami

Nie każdy zrozumie na pierwszy rzut oka o co chodziło autorowi zdjęcia poniżej i rodzicom tego dziecko. Wyjaśnienie znajdziesz zaraz poniżej obok zdjęcia. Nie wszystkie sesje noworodkowe które realizujemy mają swoich fanów ;)

Ta aranżacja którą nazwaliśmy” Pieczarkarnia”, po opublikowaniu jej w mediach społecznościowych, wywiązała się dyskusja. Pojawił się niemiły komentarz z informacja… cytuję „nie życzę temu dziecku by skończyło na zieleniaku”…

Dość mocne słowa i kompletne niezrozumienie przesłania zdjęcia. Wystarczyło jedynie zapytać nas, dlaczego taka sceneria, prawda ?

Jak się później okazało, wyjaśnienie nic nie pomogło, bowiem okazało się, że to „hejter” który za nic ma wyjaśnienia, nie potrafi konstruktywnie wyjaśnić swoich poglądów i nie przyjmuje do swojej świadomości żadnych argumentów. Jedyne jego zapotrzebowanie to awantura w komentarzach między naszymi fanami.

Nie będziemy przytaczać innych nieprzyzwoitych słów, które wylała z siebie owa sfrustrowana Pani. Nie tolerujemy takiego zachowania, i po całej aferze użytkownik konta został zablokowany. Hejt jest zły i niepotrzebny, zero tolerancji dla hejtoholików. Natomiast konstruktywna krytyka jak najbardziej

Dlaczego noworodek z pieczarkami ?

Ponieważ dostaliśmy takie zamówienie od właściciela bardzo dużej pieczarkarni, która zaopatruje w ten produkt wszystkie biedronki w Polsce. 
Ojciec tej malutkiej dziewczynki zarządza produkcją bardzo dużej ilości pieczarek. Jest to firma rodzinna. Zdjęcie które widzicie obok zawisło w gabinecie na honorowym miejscu. 

Sesje noworodkowe z serii Miniaturowy Świat

Tak jak pisaliśmy wcześniej, łączymy w nich dwa Światy. Obecny dorosły który jest powiązany z rodzicami i Świat małego dziecka które właśnie się urodziło
zdjecia noworodkow w sesji właściciela pieczarkarni
sesje noworodkowe Warszawa

Zgodzisz się zapewne z nami, że w przypadku narodzin córki oraz stworzenie dobrze prosperującej firmy to ciekawe połączenie, które jest bardzo spersonalizowane i wyjątkowe w swoim wydaniu.

Przydatne informacje przed zrealizowaniem sesji noworodkowej

Jeśli przeglądając zdjęcia masz jeszcze jakieś wątpliwości przed podjęciem decyzji, poniżej umieściliśmy odnośniki do ważnych artykułów które są bardzo mocno powiązane z realizacją sesji noworodkowych i pomogą wyjaśnić Tobie kilka rzeczy.
 
  1.  Kiedy wykonać sesję noworodkową
  2. Jak przygotować się do sesji noworodkowej
  3. Jak wyglądają sesje noworodkowe w domu
  4. Różnice między sesją noworodkową a niemowlęcą
  5. Bezpieczny noworodek na sesji zdjęciowej
 
To lektura na niecałą godzinkę czytania, za to bardzo merytoryczna i wyjaśniająca wątpliwości. Koniecznie przeczytaj wszystkie artykułu.
Jeśli już wiesz, że to właśnie my będziemy lulać Twojego maluszka i robić mu piękne zdjęcia, dzwoń do nas i rezerwuj termin sesji.