. Fotografia Niemowlęca Warszawa | SercemWidziane

Fotografia niemowlęca Warszawa

fotografia niemowlęca Warszawa

Szukasz informacji na temat sesji niemowlęcych ?

Witamy Cię na naszej stronie internetowej. Dobrze trafiliście. 

Otóż wszystko zależy od tego ile czasu Twoja dzidzia jest już na świecie. ( chyba,  że jest jeszcze w brzuszku mamusi, wtedy super czas na zamówienie sesji :)

To bardzo ważne i znaczące dla fotografa i dla Was też oczywiście. Wszędzie w internecie znajdziesz informację, że zdjęcia malutkiego modela powinno wykonywać się między piątą a czternastą dobą życia maluszka. Jest to sugerowany okres wykonania takich zdjęć. W środowisku zawodowych fotografów dziecięcych mówimy wtedy o sesji noworodkowej.

Czym różni się fotografia niemowlęca od noworodkowej ?

Od razu wyjaśnię. dla nas dzidzia do 14 doby życia to noworodek, później z każdym dniem dzidzia jest coraz większa i jest dla nas niemowlakiem.

Jest kilka ważnych elementów, które wpływają na wykonanie zdjęć. 

  1. Wymiary

  2.  Waga 

  3.  Plastyka ciała

  4. Sen

  5. Pojawiają się wysypki

  6. Kolki

To nie jest tak, że fotografia niemowlęca jest niewykonalna. Jest po prostu trudniejsza, i bardziej czasochłonna. Niemowlaki maja znacznie płytszy sen, są coraz bardziej wrażliwe na czynniki zewnętrzne, odgłosy, temperatura itp.

My nie wykonujemy sesji z serii miniaturowy świat, z dziećmi powyżej 14 doby, bo zwyczajnie dzieci są już za duże do tych rekwizytów. 

Spóźnialskim którzy lekko przespali najlepszy czas na zdjęcia, polecamy sesje w koszach z góry i na naszych kudłakach 

Fotografia niemowlęca w Warszawie

Pamiętajcie, że to my przyjeżdżamy do Was domu na zdjęcia z rekwizytami które wybierzecie z naszego portfolio według Pakietu który zakupicie

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.